aloe vera forever

Galaretka Aloe Vera – jest czystym miąższem z liści Aloe Vera (84,8%) połączonym z lekkim nośnikiem żelowym. galaretka aloesowa wnika do głębi tkanek skóry wywołując ich odżywienie oraz nawilżenie. Galaretka aloesowa działa kojąco na podrażnienia oraz znieczulająco na ból i swędzenie. Ponad to Galaretka aloesowa wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwzapalne. Galaretka aloesowa przez usprawnienie procesu usuwania martwych komórek skóry, wpływa na regenerację tkanki skórnej. Galaretka aloesowa Forever przez chłodzące działanie niweluje wszelakiego rodzaju obrzęki. Dzięki zastosowaniu Galaretki Aloe Vera, uzyskujemy optymalne dla zdrowej skóry pH.

galaretka aloe vera

Galaretka aloesowa jest jednym z najbardziej uniwersalnych kosmetyków spośród całej gamy produktów Forever. Czysty miąższ Aloe Vera, który zawiera Galaretka aloesowa stanowi tak wielkie dobrodziejstwo dla skóry, że wprost nie można się oprzeć pragnieniu, aby kontakt z nim był jak najdłuższy. Ze względu na fakt,iż nasza skóra dzień w dzień jest poddana działaniu zatruwających elementów zewnętrznych, staje się przesuszona i spragniona naturalnego nawodnienia. Z tego względu galaretka aloesowa jest dla naszej skóry kojący kompres, którego trwanie chcielibyśmy przedłużyć tyle, ile tylko się da. Jest to możliwe poprzez aplikację dużej ilości naturalnie stabilizowanego miąższu aloesowego osadzonego na lekkim obojętnym nośniku żelowym, jakim jest Aloe Vera Gelly na skórę.

Dzięki adhezyjnym właściwościom Galaretki aloesowej Forever powszechnie używa się ją punktowo w przypadku podrażnień czy odparzeń odbytu oraz narządów płciowych. Galaretka Aloe Vera jest w 100% absorbowana przez skórę. Dzięki intensywnym cechom penetrującym galaretka aloesowa jest w głównej mierze stosowana przez osoby chorujące na trądzik młodzieńczy. Aloe Vera Gelly aplikowana powinna być na dokładnie umytą skórę. Aby ludzka skóra stanowiła wizytówką doskonałego zdrowia a także samopoczucia trzeba o nią właściwie dbać oraz pielęgnować.

Galaretka aloesowa przejawia następujące działanie: – błyskawicznie łagodzi świąd, pieczenie, które mogło być wywołane okąszeniem owadów – usprawnia procesy gojenia i regeneracji skóry – niezastąpiona podczas oparzeń zarówno słonecznych jak również mechanicznych uszkodzeniach skóry spowodowanych bliskim kontaktem z rozpalonym piecykiem czy też ogniem, czy innymi czynnikami – ogranicza czas trwania podrażnienia i stanu zapalnego skóry – niweluje niemiłe objawy uczuleń – w naturalny sposób nawilża skórę – fantastycznie wpływa kojąco również na śluzówki.

Reklamy

About aloelife

Aloes zdrowie i uroda serwis poświęcony produktom aloe vera Forever Living Products - największego plantatora i dystrybutora produktów aloesowych. W serwisie artykuły i porady a także sklep internetowy - suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Posted on Luty 23, 2011, in aloe vera, aloes, galaretka aloe vera and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: