aloe vera forever

Badania dowodzą, że przeciętna kobieta aplikuje sobie dzień w dzień ok. 175 specyfików chemicznych znajdujących się w kremach, balsamach, piankach do golenia, kolorowych kosmetykach. Tymczasem, nasza skóra i tak już narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – wody chlorowanej, zanieczyszczenia powietrza, chemikaliów w miejscu pracy czy na stacji benzynowej. Struktura tkanki robi się coraz delikatniejsza, łatwiejsza do penetracji przez rozmaite substancje – gwałtownie dostajemy od wszystkiego wysypki, skóra staje się coraz suchsza, a nasz układ krwionośny zalewa strumień chemii. Jak zwykle zatem, należy podchodzić z logiką do wszystkiego co dla ludzi nie jest z gruntu naturalne.

galaretka aloe vera

Galaretka aloesowa Forever nie ma żadnych substancji oleistych w związku z czym wspaniale jest wchłaniana przez skórę. Galaretka aloesowa posiada odpowiedni dla skóry, lekko kwaśny odczyn dzięki czemu działa łagodząco oraz bakteriostatycznie. Niezwykle istotne jest, że galaretka aloe vera oddziałuje ściągająco oraz przeciwgrzybiczo. Galaretkę aloesową można aplikować jako osobny produkt ale także może stanowić podkład pod różnego rodzaju specyfiki, ponieważ idealnie poprawia ich absorbcję przez skórę. Jeżeli pragniesz poczuć działanie naturalnego miąższu Aloe Vera na Twoją skórę, sięgnij po rewelacyjny specyfik, jakim jest Galaretka Aloe Vera firmy Forever.

Galaretka aloesowa Forever jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów wśród całej oferty produktowej Forever. Czysty miąższ z aloesu, który zawiera Galaretka aloesowa stanowi tak wielkie dobrodziejstwo dla naskórka, że wręcz nie jest się w stanie oprzeć pragnieniu, by kontakt z nim trwał jak najdłużej. W związku z faktem, iż ludzka skóra każdego dnia jest wystawiona na działanie szkodliwych elementów zewnętrznych, staje się przesuszona oraz spragniona naturalnego nawodnienia. Dlatego też galaretka aloe vera stanowi dla naszej skóry nieoceniony kompres, którego trwanie chcielibyśmy wydłużyć tak długo, jak się da. Jest to możliwe przez naniesienie dużej ilości naturalnie stabilizowanego miąższu Aloe Vera osadzonego na lekkim obojętnym nośniku żelowym, jakim jest Galaretka aloesowa na skórę.

Jeśli pożądasz przedłużonego kontaktu naturalnie stabilizowanego miąższu Aloe Vera ze skórą sięgnij po niezwykły żel, którym jest galaretka aloe vera firmy Forever Living Products! Nałóż grubą porcję Galaretki aloesowej na skórę, na miejsce, które Twoim zdanie najbardziej pożąda aloesowego ukojenia. Galaretkę aloesową Forever zostaw tak długo, aż się zupełnie wchłonie i odżywi skórę. W kolejnym etapie wmasuj, jeżeli to konieczne krem nawilżający. Po takiej kuracji Twoja skóra będzie nawilżona i odżywiona, a rezultaty staną się widoczne gołym okiem. Patrząc w lustro zauroczysz samą siebie, gdyż wynik przekroczy Twoje marzenia!

Reklamy

About aloelife

Aloes zdrowie i uroda serwis poświęcony produktom aloe vera Forever Living Products - największego plantatora i dystrybutora produktów aloesowych. W serwisie artykuły i porady a także sklep internetowy - suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Posted on Marzec 30, 2011, in aloe vera, galaretka aloe vera and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: