Aloesowa Pasta do zębów bez fluoru

Aloesowa Pasta do zębów jest niesłychanie delikatna dla szkliwa! Miąższ z aloesu, niezwykle obfitujący w enzymy, wykazuje naturalne właściwości czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni pomiędzy zębami. Substancje występujące w miąższu z aloesu przenikają we wszelkie zakamarki – nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka. Dzięki właściwościom grzybobójczym oraz bakteriostatycznym miąższu z aloesu Forever Bright skutecznie zapobiega przykremu zapachowi z ust.

aloesowa pasta do zębów

Aby optymalnie wykorzystać dobroczynne właściwości miąższu z aloesu najlepiej jest myć zęby dwa razy: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu jak również zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz – w celu zadbania o dziąsła i antybakteryjną ochronę śluzówek a także przestrzeni międzyzębowych. O ile wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy zasięgnąć porady stomatologa co do częstotliwości stosowania fluorowych produktów ochronnych. Aloesowa Pasta do Zębów: – niezwykle efektywnie oraz precyzyjnie czyści powierzchnię zębów nie zawiera żadnych środków ścierających szkliwo.

Zbyt mało ludzi jest świadomych tego, że zdrowie całej ludzkiej jamy ustnej zależy bardzo mocno od ogólnego stanu organizmu. Również powszechna wiedza dotycząca chorób przyzębia jest nadal jeszcze zbyt mała, cała masa osób najzwyczajniej nie zdaje sobie sprawy, w jaki sposób można ustrzec się tych chorób, na ogół bardzo trudnych w leczeniu. Przez wzgląd na naturalne zdolności czystego miąższu aloesowego Pasta do zębów z aloesem jest wprost perfekcyjna do higieny i pielęgnacji jamy ustnej, tak jakby wyprodukowano ją specjalnie z myślą o utrzymaniu w zdrowiu i cudownej kondycji zębów oraz przyzębia i to niezależnie od wieku! Śluzówka jamy ustnej ulega procesom starzenia się jeszcze szybciej niż skóra! Z tego właśnie powodu Aloes zawarty w Aloesowej Paście do zębów ze swoim regenerującym wpływem jest tutaj wręcz idealny!

Pasta do zębów z aloesem dzięki naturalnym właściwościom bakteriostatycznym zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej. Co więcej Aloesowa Pasta do zębów pomaga zwalczać stany zapalne i infekcje wywołane przez drobnoustroje w jamie ustnej. Bardzo istotne jest, że stosując Aloesowa Pasta do Zębów wzmacnia się i zabezpiecza dziąsła. Forever Aloe Bright daje efekt wyjątkowo długotrwałej świeżości, jak również delikatnie rozjaśnia powierzchnię szkliwa. Niezwykle istotne jest, że chroni przed parodontozą, a także że nie posiada żadnych preparatów ścierających, które prowadzą do ścierania szkliwa.

Reklamy

About aloelife

Aloes zdrowie i uroda serwis poświęcony produktom aloe vera Forever Living Products - największego plantatora i dystrybutora produktów aloesowych. W serwisie artykuły i porady a także sklep internetowy - suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Posted on Lipiec 6, 2011, in aloesowa pasta do zębów, Produkty aloe vera and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: