zastosowanie aloe vera w medycynie naturalnej

Co więcej Aloe wpływa regulująco na poziom cukru we krwi. Z tego też powodu spożycie Czystego Miąższu Aloesowego poleca się ludziom uskarżającym się nie tylko na cukrzycę ale także tym, którym doskwiera zbyt wysoki poziom cukru. aloes działa kojąco na cały system pokarmowy ponieważ niweluje stany zapalne i wspomaga leczenie choroby wrzodowej i usprawnia powolną przemianę materii dzięki czemu doprowadza jednocześnie do zmniejszenia tkanki tłuszczowej.

aloe

Sok z Aloe Vera został przystosowany do swobodnego użytkowania, przez oczyszczenie go z aloiny a także emodyny. Są to związki oddziałujące przeczyszczająco . występują one w wierzchniej warstwie liścia Aloe Vera. Zawartość czystego soku Aloe vera w aloesowych napojach Forever Living Products waha się w granicach 89-97,4%. Za to zasobność aloiny i emodyny, udokumentowana testami laboratoryjnymi, nie przekracza 5 ppm. Aloe Vera stanowi wspaniały dodatek do codziennego menu, zapewniający wzmocnienie i poprawę kondycji całego organizmu.

Dzięki opatentowanej oraz wdrożonej przez firmę Forever Living Products śmiałej metodzie stabilizowania Miąższu Aloe Vera w sposób niechemiczny Aloes udostępniono całej masie ludzi w nieskazitelnej postaci.

Niesamowicie istotną sprawą jest fakt, że Aloes posiada potężne cechy antybakteryjne i przeciwwirusowe. Użycie Aloe Vera Gel Stabilized efektywnie niszczy bakcyle i wirusy a także przeciwdziała postępowi zakażenia w przypadku gdy jest używany bezpośrednio na zakażone miejsce w koncentracji przekraczającej 75%.

Reklamy

About aloelife

Aloes zdrowie i uroda serwis poświęcony produktom aloe vera Forever Living Products - największego plantatora i dystrybutora produktów aloesowych. W serwisie artykuły i porady a także sklep internetowy - suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Posted on Lipiec 8, 2011, in aloe vera, aloes and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: