galaretka aloesowa

aloes przejawia następujące działanie: do minimum długość trwania podrażnienia i stanu infekcyjnego skóry; niweluje przykre symptomy podrażnień; bardzo szybko koi świąd, pieczenie, które mogło być spowodowane ukąszeniem insektów; przyspiesza procesy gojenia i odbudowy skóry; znakomicie wpływa łagodząco również na błony śluzowe; w sposób naturalny nawadnia skórę; nieoceniona podczas oparzeń zarówno słonecznych jak również mechanicznych uszkodzeniach skóry wywołanych bliskim kontaktem z rozżarzonym piecem czy też ogniem, czy innymi czynnikami.

aloe

Aloes świetnie chroni skórę przed zatruwającym wpływem czynników zewnętrznych środowiska. Aloe Vera jest specyfikiem przedłużonego działania na skórę . Z powodu, że sama skóra jest w 100% tworem naturalnym, najchętniej poddaje się działaniu subtelnych specyfików pochodzących wprost od natury. Takim właśnie kosmetykiem jest aloe . Czysty stabilizowany miąższ z aloesu stanowiący najważniejszy składnik galaretki aloe vera czyni skórę naturalnie piękną, gdyż dogłębnie ją nawilża, koi podrażnienia i odbudowuje tkankę.

Dzięki usprawniającym gojenie cechom aloe vera, aplikowany jest on często na opatrunki a także na wszelakiego typu podrażnienia, oparzenia, obrzęki również małe zadrapania, skaleczenia i otarcia. Aloe używany jest w przypadku stanów zapalnych skóry, mięśni, stawów czy ścięgien. Jest pomocny na bóle reumatyczne, przez wzgląd na przedłużone w czasie działanie miąższu aloe vera na tkanki. Dzięki właściwościom adhezyjnym jakie ma aloes najczęściej stosowana jest na wilgotne błony śluzowe, zwłaszcza w wypadku stanów zapalnych jamy ustnej oraz dziąseł, gardła i nosa.

Badania potwierdzają, że statystyczna kobieta aplikuje sobie dziennie ok. 175 produktów chemicznych zawartych w kremach, balsamach, piankach do golenia, kolorowych kosmetykach. Tymczasem, nasza skóra i tak już narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – wody chlorowanej, zanieczyszczenia powietrza, produktów chemicznych w miejscu pracy czy na stacji benzynowej. Struktura tkanki staje się coraz słabsza, łatwiejsza do penetracji przez zróżnicowane substancje – niespodziewanie dostajemy od wszystkiego uczulenia, skóra staje się coraz mniej nawilżona, natomiast nasz układ krwionośny zalewa strumień substancji chemicznych. Jak zawsze więc, powinno się podchodzić z głową do wszystkiego co dla społeczności nie jest z gruntu naturalne takie jak Aloes.

Reklamy

About aloelife

Aloes zdrowie i uroda serwis poświęcony produktom aloe vera Forever Living Products - największego plantatora i dystrybutora produktów aloesowych. W serwisie artykuły i porady a także sklep internetowy - suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Posted on Wrzesień 5, 2011, in aloe vera, aloes, galaretka aloe vera and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: