aloesowa pasta do zębów nie ściera szkliwa

forever bright

Aloesowa Pasta do zębów jest niezwykle delikatna dla szkliwa! Aloe Vera, bardzo obfity w enzymy, wykazuje naturalne zdolności czyszczące. Nie potrzeba dodawać do tej pasty jakichkolwiek substancji o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Substancje występujące w miąższu z aloesu penetrują wszelkie zakamarki – nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka. Dzięki właściwościom grzybobójczym oraz bakteriobójczym miąższu Aloe Vera Pasta do zębów Forever efektywnie zapobiega przykremu zapachowi z ust.

Każde dokładne mycie zębów jakie zapewnia Forever Bright, jest swoistą maseczką odmładzającą dla śluzówki jamy ustnej, głównie jeśli połączymy ten zabieg z lekkim masażem dziąseł. Po zastosowaniu takiej pielęgnacji Aloesową Pastą do zębów Forever Bright dziąsła są znacznie lepiej ukrwione, tkanka błony śluzowej szybciej się regeneruje a fibroblasty podejmują intensywną produkcję kolagenu , który wzmacnia strukturę tkanki dziąseł. Jeżeli już mowa o cudownej, aloesowej paście do zębów, to należy wspomnieć, iż wchodzi ona w skład past , które nie zawierają fluoru, ale za to zawiera ona aż 36% stężenia czystego miąższu aloesowego.

Zbyt mało ludzi jest świadomych tego, że zdrowie całej ludzkiej jamy ustnej zależy niezwykle silnie od ogólnej kondycji organizmu. Również powszechna wiedza na temat chorób przyzębia jest nadal jeszcze zbyt mała, wiele osób najzwyczajniej nie wie, jak można uchronić się tych schorzeń, przeważnie bardzo trudnych w leczeniu. Z uwagi na naturalne właściwości czystego miąższu z aloesu Pasta do zębów z aloesem jest wprost perfekcyjna do higieny a także pielęgnacji jamy ustnej, zupełnie jakby stworzono ją wyłącznie z myślą o utrzymaniu w zdrowiu oraz cudownej kondycji zębów a także przyzębia i to niezależnie od wieku! Śluzówka jamy ustnej ulega procesom starzenia się jeszcze łatwiej niż skóra! Dlatego właśnie Aloes występujący w paście do zębów z aloesem bez fluoru ze swoim regenerującym wpływem jest tutaj wprost idealny!

Reklamy

About aloelife

Aloes zdrowie i uroda serwis poświęcony produktom aloe vera Forever Living Products - największego plantatora i dystrybutora produktów aloesowych. W serwisie artykuły i porady a także sklep internetowy - suplementy diety i kosmetyki naturalne.

Posted on Październik 9, 2011, in aloe vera, aloes, aloesowa pasta do zębów and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: